Areál Opálená

 

Centrum celoroční zábavy pro rodiny s dětmi i aktivní důchodce – stále ve vývoji, růstu a plna nových výzev a ambicí – to je zábavní areál Opálená – na první pohled se jedná o sjezdový areál s kioskem u dolní stanice lanovky a restaurací v její střední části. Na ten druhý uvidíte ale také mnoho možností pro trávení aktivního volného času v letních měsících.

Stěžejní body pestré nabídky jsou: stylová restaurace – koloběžky – horská kola – buginy a to vše v malebné beskydské přírodě nad obcí Čeladná. V zimě je to samozřejmě především lyžování.

Ve stylové hospůdce Opálená můžete ochutnat pokrmy domácí kuchyně s nabídkou krajových specialit: brynzové halušky, domácí borůvkové knedlíky, selátko, nebo jehněčí, posedět na letní terase s kouzelným výhledem na panorama Beskyd včetně Lysé hory.

Celoročně se zde konají zajímavé akce a soutěž pro radost a potěšení návštěvníků našeho zábavního areálu.

Ski areál Opálená se nachází na severovýchodním svahu Ondřejníku s nejvyšším vrcholem Skalka 964 m.n.m. Areál je umístěn v malebné krajině Beskyd, kde spolu sdílí hranice dvě podhorské obce Pstruží a Čeladná.

 


Praktické info

Medvědí stezka:
modrýá stezka

Kategorie: restaurace
GPS: 49.554623, 18.314401
Adresa: Pstruží 8, 739 11 Pstruží, Česká republika
Telefon:+420 604 945 578, +420 725 828 114
E-mail: [email protected]
WWW: www.areal-opalena.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na modré trase

Dostupnost

Nejbližší vlakové zastávky: Čeladná (1 km), Kunčice p.Ondřej. (3 km), Frýdlant n.Ostr.-N.Dědina (4 km)
Nejbližší autobusové zastávky: Čeladná, žel.st. (1 km), Čeladná, u Ingrstů (1 km), Čeladná, pož.zbroj. (2 km)


Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie