Nabídka pro seniory

Hledáte možnosti kam vyrazit, projít se po čerstvém vzduchu, vidět něco zajímavého a mít možnost se občerstvit nebo si na výletě užít zábavu? Na to všechno jsme mysleli při vymýšlení našich medvídkových tras – aby moc nestoupaly, aby byly zábavné, aby se při nich výletníci něco nového dozvěděli, aby netrpěli žízní ani hladem a aby se jim putování po nich líbilo. A tak vznikl projekt “Po medvědích tlapkách pod nejvyššími vrcholy Beskyd” – stezky jsou nenáročné, turistika při nich dělá radost malým i velkým. A než projedete všech 6, budete se k nám do Beskyd opakovaně vracet, my se na Vaši návštěvu budeme těšit a vymyslíme pro příště zase něco nového a zajímavého.

Stezky Po medvědích tlapkách pro pořádání výletů nabízejí:

  • Atraktivní výhledy na vrcholky Beskyd: na všech trasách najdete místa, odkud můžete pozorovat nejvyšší beskydské vrcholy nebo se kochat málo navštěvovanými místy.  
  • Pohodové výlety s minimálním převýšením: jednotlivé trasy tvoří okruhy s převýšením do 300m, dají se zkrátit a přizpůsobit pro každou věkovou kategorii. 
  • Možnost občerstvení na trase: členové spolku Beskydhost vám rádi poskytnou občerstvení, nebo třeba zajistí místo pro táborák.
  • Dobře značené a různě dlouhé trasy: každoročně obnovujeme a upravujeme značení, aby stezky šly využít i bez mapy
  • Mapy v tištěné i elektronické podobě: mapy dostanete zdarma u jednotlivých členů, stezky jsou zpracovány v portálu mapy.cz 

Medvědí tlapky jsou ideální pro nenáročné skupinové výlety.

Můžete to vyzkoušet i vy. Napište nám pár podrobností jak si výlet představujete a my se vám pokusíme připravit program na míru.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš e-mail (vyžadováno)

Označení skupiny nebo organizace

Počet osob

Předpokládáný termín výletu

Náročnost

Jak přijedete?

Co vás zajímá (budeme se snažit přizpůsobit výlet vašim zájmům)
Skály a vrcholyVoda -řeky, vodopády, přehradyLouky a výhledyArchitekturaUmění, kulturaSport

Chtěli byste placeného průvodce? AnoNe

Po cestě byste chtěli nabídnout některou z těchto možností
ObčerstveníSpolečné jídloBowlingBazénWellnessMasážeVyužití venkovního sportovištěVyužití sálu nebo salónkuMožnost přípravy vlastního jídla (špekáčky, vaječina)