Nabídka pro seniory

 

Výlet v Beskydech

Výlet v Beskydech

Hledáte možnosti kam vyrazit, projít se po čerstvém vzduchu, vidět něco zajímavého a mít možnost se občerstvit nebo si na výletě užít zábavu? Na to všechno jsme mysleli při vymýšlení našich medvídkových tras – aby moc nestoupaly, aby byly zábavné, aby se při nich výletníci něco nového dozvěděli, aby netrpěli žízní ani hladem a aby se jim putování po nich líbilo. A tak vznikl projekt „Po medvědích tlapkách pod nejvyššími vrcholy Beskyd“ – stezky jsou nenáročné, turistika při nich dělá radost malým i velkým. A než projedete všech 6, budete se k nám do Beskyd opakovaně vracet, my se na Vaši návštěvu budeme těšit a vymyslíme pro příště zase něco nového a zajímavého.

Stezky Po medvědích tlapkách pro pořádání výletů skupinám seniorů nabízejí:

 • Atraktivní výhledy na vrcholky Beskyd: na všech trasách najdete místa, odkud můžete pozorovat nejvyšší beskydské vrcholy nebo se kochat málo navštěvovanými místy.  
 • Pohodové výlety s minimálním převýšením: jednotlivé trasy tvoří okruhy s převýšením do 300m, dají se zkrátit a přizpůsobit všem turistům. 
 • Možnost občerstvení na trase: členové spolku Beskydhost vám rádi poskytnou občerstvení, nebo třeba zajistí místo pro táborák či vaječinu.
 • Dobře značené a různě dlouhé trasy: každoročně obnovujeme a upravujeme značení, aby stezky šly využít i bez mapy.
 • Mapy v tištěné i elektronické podobě: mapy dostanete zdarma u jednotlivých členů, stezky jsou zpracovány v portálu mapy.cz 

Medvědí tlapky:  nenáročné skupinové výlety pro všechny věkové kategorie.

Můžete to vyzkoušet i vy. Napište nám pár podrobností, jak si výlet představujete, a my se vám pokusíme připravit program na míru.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš e-mail (vyžadováno)

  Označení skupiny nebo organizace

  Počet osob

  Předpokládáný termín výletu

  Náročnost

  Jak přijedete?

  Co vás zajímá (budeme se snažit přizpůsobit výlet vašim zájmům)
  Skály a vrcholyVoda -řeky, vodopády, přehradyLouky a výhledyArchitekturaUmění, kulturaSport

  Chtěli byste placeného průvodce? AnoNe

  Po cestě byste chtěli nabídnout některou z těchto možností
  ObčerstveníSpolečné jídloBowlingBazénWellnessMasážeVyužití venkovního sportovištěVyužití sálu nebo salónkuMožnost přípravy vlastního jídla (špekáčky, vaječina)

  v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů