Kam s dětmi

Rodiny s dětmi, prarodiče s dětmi, školní třídy, školkové třídy, školy v přírodě, dětské sportovní kluby – všechny tyto skupiny se zajímají o KVALITNÍ STRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU a hledají různé možnosti „kam s dětmi na výlet, dovolenou…“.
Dětští návštěvníci nejsou náročná klientela, ale vyžadují přesto ten správný přístup.

A na to jsme mysleli při vymýšlení našich medvídkových tras – aby moc nestoupaly, aby byly zábavné a hravé, aby se při nich výletníci něco nového dozvěděli, aby netrpěli žízní ani hladem a aby je putování po nich BAVILO. A tak vznikly naše „medvědí stezky“ – jsou barevné a veselé, turistika při nich dělá radost malým i velkým. A než projedete všech 6, budete se k nám do Beskyd opakovaně vracet a my se na Vaši návštěvu budeme těšit a vymyslíme pro příště zase něco nového, zajímavého a zábavného.


Kam s dětmi na výlet

Kam s dětmi na výletPřemýšlíte kam s Vašimi ratolestmi, či vnoučátky na výlet? Vyberte si jednu z našich „medvědích stezek“ a přijeďte si k nám užít jednodenní výlet. Provedeme Vás pod beskydskými vrcholy, budete mít výhled na Lysou horu a stoupání k ní si můžete pro tentokrát ušetřit. Pro děti by bylo nudné a zbytečně fyzicky náročné…naše varianty výletů „Po medvědích tlapkách“ jsou stejně zajímavé, poznáte nová místa a po cestě se můžete občerstvit v našich útulných hospůdkách a restauracích a ještě si při tom zasoutěžit!


Kam s dětmi o víkendu

Kam s dětmi o víkenduHledáte neprobádanou turistickou destinaci pro strávení rodinného víkendu? Pak jste u nás správně. Vyberte si z naší nabídky ubytování a při příjezdu na recepci požádejte o mapku stezek „Po medvědích tlapkách“ a vyberte si z námi vyznačených tras, které nejlépe vyhovují představě Vaší rodiny. Večer pak můžete příjemně strávit ve wellness oáze, kterých je v našem regionu hned několik na výběr.


Kam s dětmi na dovolenou

Kam s dětmi na dovolenouJste příznivci dovolených v domovině a máte rádi lehkou turistiku? Máme pro Vás zajímavou nabídku – přijeďte k nám do Beskyd, my Vás ubytujeme dle Vašich představ, pohostíme v našich výborných restauracích a můžete poznávat Beskydy při výletech po našich barevných „medvědích tlapkách“.
Relaxovat pak můžete v bazénu, sauně, nebo na balkoně s výhledem do beskydské zeleně:-). Pošlete email s poptávkou více než 10 členům najednou. 


Kam s dětmi na školní výlet

Kam s dětmi na školní výlet Jméno Petra Bezruče zná v Čechách, na Moravě a samozřejmě ve Slezsku každý, především pak jeho dílo – Slezské písně. Náš kraj, to nejsou ale jen teskné verše v jeho básních a zádumčivé lesy, ale také zábava, akce a zajímavá turistika v krásné přírodě. Přijeďte k nám poznávat oblíbený kraj tohoto velikána literatury a přitom nabídnout dětem zábavu, soutěž  a lehkou turistiku při putování „po medvědích tlapkách“. Více na stránce Školní výlety


Kam na výlet s kočárkem

Trasy pro kočárkyMezi milovníky dalekých výhledů a pohodové turistiky nalezneme i rodiče, kteří vyráží za přírodou s těmi nejmenšími, kteří zatím nemají vlastní pohorky, ale vezou se pohodlně v kočárku… čtěte více: Trasy pro kočárky


Vyzkoušejte naučnou stezku

Naučná stezka okolo tisu vám ukáže názorně na fotkách floru a faunu zdejších hor. Projděte se nenáročnou stezkou, něco nového se dozvíte a třeba na některé skvosty zdejší přírody narazíte! Celkem 19 cedulí s fotkami a zajímavostmi o Beskydské floře a fauně je umístěno na úbočí hory Ostrá.