Razítka a odměny

Milí turisté po medvědích tlapkách. I v letošním roce jsme pro vás připravili odměnu za razítka která dostanete na stezkách Po medvědích tlapkách. Na každé z 6 tras mají členové Beskydhostu připraveny 3 až 6 razítek. Ty si nechejte dát na zadní stranu mapy na místo pro ně určené (samozřejmě jsou hostitelé rádi, když si u nich něco dáte). Nezapomeňte si poznačit i správnou odpověď na otázku na každé ceduli se zvířátkem, abyste ji pak mohli zadat v našem  soutěžním formuláři. 

Až získáte všechny razítka na stezce jedné barvy, můžete za ně získat suvenýr. Ten má podobu dřevěné známky –  medvídka v dané barvě. Na druhé straně je vyobrazeno zvířátko – maskot, který vás cestou provázel na cedulích. Rádi vám je po prokázání se všemi razítky vydají v těchto místech:

Počet známek je omezený, proto doporučujeme se na lov razítek vydat co nejdříve. Ne na každého se musí dostat. A nakonec, až budete mít všechna razítka a známky, můžete si udělat náhrdelník, který se bude vyjímat na hrudi každého turisty.

Prosím o zaznamenání obdržení známky zde