Razítka a odměny

Milí turisté po medvědích tlapkách. I v letošním roce jsme pro vás připravili odměnu za razítka která dostanete na stezkách Po medvědích tlapkách. Na každé z 6 tras pro vás mají členové Beskydhostu připraveny razítka. Ty si nechejte dát na zadní stranu mapy na místo pro ně určené (samozřejmě jsou hostitelé rádi, když si u nich něco dáte). Nezapomeňte si poznačit i správnou odpověď na otázku na každé ceduli se zvířátkem, abyste ji pak mohli zadat v našem  soutěžním formuláři. 

Až získáte všechny razítka na stezce jedné barvy, můžete za ně získat suvenýr. Ten má podobu dřevěné známky –  medvídka v dané barvě. Na druhé straně je vyobrazeno zvířátko – maskot, který vás cestou provázel na cedulích. Rádi vám je po prokázání se všemi razítky vydají v těchto místech:

Novinka pro rok 2022: Pokud se v IC Ostravice kromě orazítkované mapy prokážete platnou jízdenkou ČD, aby bylo zřejmé, že jste se na tlapky dostali vlakem, dostanete speciální známku pro vlakové cestovatele!

Počet známek je omezený, proto doporučujeme se na lov razítek vydat co nejdříve. Ne na každého se musí dostat. A nakonec, až budete mít všechna razítka a známky, můžete si udělat náhrdelník, který se bude vyjímat na hrudi každého turisty.

Prosím o zaznamenání obdržení známky zde