Areál Opálená – outdoorové aktivity

Centrum celoroční zábavy nejen pro rodiny s dětmi – najdete na modré stezce medvědích tlapek – to je zábavní areál Opálená – na první pohled se jedná o sjezdový areál s kioskem u dolní stanice lanovky a restaurací v její střední části. Na ten druhý uvidíte ale také mnoho možností pro trávení aktivního volného času v letních měsících.

Stěžejní body naší pestré nabídky jsou: stylová restaurace – koloběžky – horská kola – lukostřelba a to vše v malebné beskydské přírodě nad obcí Čeladná. V zimě je to samozřejmě především lyžování.

Přijďte k nám prožít netradiční den plný zážitků a užijte si jízdu na profesionální koloběžce a svezte se z Opálené dolů jednou z našich 4km, 5km a 6,5km dlouhých tras.
Nebo vyzkoušejte lukostřelbu, novou atrakci discgolf, či jízdu v bugině. K zapůjčení jsou zde také horská kola a Nordic walking hole.

U nás se konají celoročně všeliké zajímavé akce a soutěže, protože my stále něco vymýšlíme, budujeme a inovujeme pro radost a potěšení návštěvníků našeho zábavního areálu.

Ski areál Opálená se nachází na severovýchodním svahu Ondřejníku s nejvyšším vrcholem Skalka 964 m.n.m. Areál je umístěn v malebné krajině Beskyd, kde spolu sdílí hranice dvě podhorské obce Pstruží a Čeladná.