Hřiště a in line v RS Budoucnost

Součástí areálu RS Budoucnost, který nabízí ubytování několika kategorií a stravování, je také sportovní a dětské hřiště, asfaltový in line ovál i vnitřní wellness a fitness.

Pro sportovce areál nabízí hřiště s umělým povrchem pro hru nohejbalu, volejbalu či tenisu. Na své si přijdou také běžci či vyznavači in line bruslení, kteří se mohou „prohánět“ po asfaltovém ovále v délce 200 m. Celý sportovní komplex mohou využívat také v pozdějších večerních hodinách, protože areál je vybaven kvalitní osvětlením pro večerní sportování.

Uvnitř RS Budoucnost najdou hosté menší fitness vybavené základními posilovacími stroji, běžeckým pásem, rotopedem a činkami. Ve stejné části, jen naproti fitness, na hosty čeká relax a oddych ve finské sauně či páře a pro soukromé chvilky slouží privat wellness s vířivou vanou a finskou saunou.

Zájemci si tak mohou objednat masáž či proceduru v perličkové vaně.

Celý komplex RS Budoucnosti nese označení „baby friendly“, což, mimo jiné, znamená, že v areálu je vnitřní dětský koutek a pak prostorné dětské hřiště vybavené pískovištěm a rozmanitými prolézačkami. Hřiště je umístěno doslova v dosahu terasy a rodiče tak mají své děti pod kontrolou.

Vše výše uvedené mohou využívat jak ubytovaní hosté, tak široká veřejnost, o všechny se rád postará milý a usměvavý personál RS Budoucnost.