Restaurace a terasa RS Budoucnost

Patříte li mezi váhavé jedince, budete se v RS Budoucnost asi těžko rozhodovat, kam se usadíte ke kávě, pivku či jídlu. K dispozici hostům je totiž pivnice, restaurace, krytá i nekrytá terasa. A vybírat z pestré nabídky jídelního lístku nebude také jednoduché, nicméně výsledek pak předčí očekávání.

 

Paní Jana, šéfkuchařka v RS Budoucnost, si zakládá na domácí kuchyni a jídlech, která skutečně nasytí. Na „Budce“ dostane prostě poctivý kus jídla. Samozřejmostí je nabídka odlehčených menu či salátů, na své si přijdou také děti. Na léto 2020 je pro hosty připravena stálá nabídka grilovaných specialit a rozšířený výběr domácích dezertů.

Usadit k vybranému jídlu či nápoji se můžete uvnitř, a to: v pivnici či v restauraci s krbem. V teplém počasí láká k posezení krytá terasa s barem anebo můžete zůstat tzv. dole, na nekryté terasa, která je v těsné blízkosti venkovního dětského a sportovního hřiště.

Z výčepní pípy „teče“ Radegast, kofola a nealko pivo. Hosté si mohou vybrat z širší nabídky kávy, kterou místní obsluha servíruje s láskou a důrazem na kvalitu.

Kombinace skvělé kuchyně, moderních vnitřních prostor a prostorných venkovních teras zaručí všem hostům dostatek prostoru pořádně se najíst či napít.

RS Budoucnost nabízí v neposlední řadě také konferenční prostory, konkrétně dva sály (50 míst/30 míst v třídním uspořádání) vybavené základní technikou. Oba sály se hodí pro pořádání rodinných oslav a svateb, na které se středisko specializuje. Pro svatby slouží i krásný venkovní altánek, ve kterém se pravidelně oddává. Pro své akce můžete využít také ubytování.