Volný čas v Ydyksebu

Areál pensionu to není jen kvalitní restaurace a stylové ubytování, majitelé se soustředí také na vytvoření zajímavé nabídky pro strávení volného času. Hosté si zde mohou zahrát volejbal, děti se zabaví na venkovním hřišti, příznivci posilování své svaly posílí na venkovních posilovacích strojích. Za speciální zmínku stojí místní jízdárna.

 

Také majitelé Ydyksebu hrají volejbal a tak ví, jak připravit kvalitní beachvolejbalový kurt… Nový kurt je vybaven jemným, bílým pískem velmi příjemným pro hru. Ve spojení s vysokým oplocením (sítě) hřiště tvoří ideální, v okolí jeden z nejkvalitnějších, beachvolejbalový kurt, který má i své malé hlediště pro fanoušky.

Venkovní posilovací stroje jsou rozděleny do dvou části: první část je celek 5 posilovacích strojů, druhá část, těsně vedle kurtu, má pak pouze jeden mnohofunkční modul. Na všech strojích člověk posiluje s vlastní váhou, je možno ovšem využít také činek, které jsou zde k zapůjčení.

A co děti? Mají si kde hrát? Jednoznačně „ano“. Dětské hřiště nabízí zábavu nejen dětem hostů restaurace či hotelu. Hřiště se skládá z prolézačky, pískoviště, branek na fotbálek a za zmínku stojí dřevěné šachy na pařezu, kterým těm mladším představí tuto královskou hru.

V pensionu Ydykseb je skutečně „co dělat“ a majitelé jsou připraveni stále nabídku aktivit rozšiřovat.