Volný čas v Ydyksebu

Areál pensionu to není jen kvalitní restaurace a stylové ubytování, majitelé se soustředí také na vytvoření zajímavé nabídky pro strávení volného času. Hosté si zde mohou zahrát volejbal, děti se zabaví na venkovním hřišti, příznivci posilování své svaly utuží na venkovních posilovacích strojích. Za speciální zmínku stojí místní jízdárna.

 

Také majitelé Ydyksebu hrají volejbal a tak ví, že amatérské hraní si zaslouží kvalitní beachvolejbalový kurt Nový kurt je proto vybaven jemným, bílým pískem velmi příjemným pro hru. Ve spojení s vysokým oplocením (sítě) hřiště tvoří ideální, v okolí jeden z nejkvalitnějších, beachvolejbalový kurt, který má i své malé hlediště pro fanoušky.

Venkovní posilovací stroje jsou rozděleny do dvou části: první část je celek 5ti samostatných posilovacích strojů, druhá část, těsně vedle kurtu, má pak pouze jeden mnohofunkční modul. Na všech strojích člověk posiluje s vlastní váhou, je možno ovšem využít také činek, které jsou zde k zapůjčení.

A co děti? Mají si kde hrát? Jednoznačně: „Ano“, protože YDYKSEB, to je území radostí, her, poznání a zábavy. Dětské hřiště  nabízí zábavu nejen dětem hostů restaurace či penzionu. Tohle dětské království tvoří prolézačky, houpačky, trampolína, pískoviště a branky na fotbálek. Rodiče si zatím mohou odpočinout u kávy nebo si zahrát šachovou partii na speciální pařezové šachovnici.

V pensionu Ydykseb je skutečně „co dělat“. A protože sportovní vybavení a také dětské hřiště je výrobním programem firmy pana majitele, je předpoklad, že majitelé jsou připraveni stále nabídku aktivit rozšiřovat a tvořit ji přímo na míru hostům areálu YDYKSEB.