Penzion Sluníčko

V penzionu Sluníčko, který byl v roce 2014 nejlepším penzionem v České republice dle ankety o Penzion roku a který nabízí celou řadu služeb, se určitě nudit nebudete.

V penzionu budete mít hory na dosah, má ideální polohu uprostřed Moravskoslezských Beskyd přímo pod nejvyšší vrcholem – Lysou horou (1323 m n. m.). Přitom do Ostravy je to sotva 45 minut autem.

Hosty penzionu láká pěší turistika nejen po medvědích tlapkách, koupání v krytém bazénu nebo  venkovním koupališti Sluníčko, nebo jen relaxace v krásné přírodě, kterou Moravskoslezské Beskydy nabízejí.

Penzion disponuje také školícími místnostmi. Prostory jsou vhodné pro pořádání menších oslav, svateb, firemních akcí a školení. 

Součástí penzionu je také Sluníčková restaurace s terasou a kouzelnými výhledy.

Wellness penzion

Pro ty, kteří chtějí strávit svůj čas spíše relaxačně, se přímo v penzionu nachází privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou a vyhřívanou odpočívárnou. Toto wellness vyhledávají milovníci soukromí a je ideálním doplňkem romantických pobytů.

Ubytovaní hosté mají možnost využít služeb RelaxCentra Sepetná s nerezovým plaveckým bazénem s 90m toboganem a dalšími atrakcemi. RelaxCentrum Sepetná je od penzionu Sluníčko vzdáleno přibližně 10 minut příjemné procházky a najdete tam další služby jako bowling, badmintonové kurty, masáže a jiné.

.

 


Praktické info

Medvědí stezka:
červená krkavčí stezka

Kategorie: penzion *** superior – celoroční provoz, Chata Měsíček*** – celoroční provoz
GPS: 49.545626, 18.404688
Adresa: Ostravice 1279, 739 14 Ostravice, Česká republika
Telefon:+420 558 682 282, +420 603 852 100
E-mail: [email protected]
WWW: www.penzionslunicko.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na červené trase
Bezbariérový přístup:  pohybové postižení – z části vyhovuje, zrakové postižení – nevyhovuje
Kapacita: 16 pokojů (z toho 1 bezbariérový) cena od 1750 Kč, 35 + 23 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Počet chat / kapacita lůžek: 1 / 10
Jazyky personálu: anglický, německý, polský
Akceptované platby: Hotovost: České koruny, Eura; Platební karty: Mastercard, Visa, Maestro; Stravenky a benefitní karty: Sodexo, UP Česká republika, Edenred, Benefity a.s., Holiday Plus, Lyoness
Check-in: 14:00 – 20:00
Check-out: 08:00 – 10:00
Počet pater: 4
Poskytované služby: bezplatné WiFi, čistič bot, deskové hry k zapůjčení, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, herní konzole Xbox k zapůjčení, hotelová doprava, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost vstupu s asistenčním psem, nočník k zapůjčení, animační programy, počítač s připojením na internet, pokojová služba, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej turistických známek, prodej upomínkových předmětů, půjčovna sportovního vybavení, úschovna cenných předmětů, jízdních kol, kočárků, lyží a zavazadel, výtah
Rok poslední rekonstrukce: 2010

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště: 0 m (vlastní)
– kapacita osobní:
17, zdarma
– kapacita autobusy:
3, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky:
Ostravice zast. (2 km)
Nejbližší autobusové zastávky: Ostravice, aut.st. (2 km)


Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie