Hotel Freud

 

Na jaře 2015 po rozsáhlé rekonstrukci znovuotevřený hotel Freud vás zve do svého prostředí kolem něhož prochází oranžová a fialová (červená) stezka, by vám rád představil svůj koncept designového hotelu, stejně tak přátelský personál, kvalitní gastronomii a vysokou úroveň ubytovacích služeb. Rekonstruované hotelové prostory hostům nabízí ubytování ve 20 pokojích s kapacitou 60 lůžek v tříhvězdičkovém evropském standardu.

Koncept hotelu zahrnuje i tzv. Klub FREUD, coby místo pro odpočinek i sport a je realizován ve stylové kavárně s množstvím kávových specialit, příjemném baru s širokém výběrem rumů, doutníků a vín, sportovním klubu s tělocvičnou, venkovními kurty na tenis a volejbal a relaxační zóně s luxusní privátní saunou.

Restaurace FREUD nese pečeť důsledné a profesionální kuchyně, host si u nás pochutná jak na tradičních pokrmech z Beskydska, tak na výborných chodech internacionální kuchyně. Celotýdenně je v nabídce výběr ze 2 jídel s polévkou coby denních menu.

Sportovci, rodiny s dětmi, aktivní páry, golfisté i turisté – vy všichni jste srdečně vítáni. Pro váš komfort máme v nabídce neustále zajímavé pobytové balíčky.

 


Praktické info

oranzovy-medvidekfialovy-medvidekMedvědí stezka:
oranžová, fialová (červená) stezka

Kategorie: hotel *** superior – celoroční provoz
GPS: 49.538975, 18.392451
Adresa: Ostravice 190, 739 14 Ostravice, Česká republika
Telefon:+420 558 682 226
E-mail: [email protected]
WWW: www.hotelfreud.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na oranžové a fialové trase
Bezbariérový přístup:  pohybové postižení – z části vyhovuje, zrakové postižení – z části vyhovuje
Kapacita: 50 osob ubytování, až 200 osob společenské sály
Jazyky personálu: anglický, německý, polský, slovenský
Recepce otevřena: nonstop
Check-in: 14:00
Check-out: 11:00
Počet pater: 2
Poskytované služby: restaurace, kavárna, hotel, 2 společenské sály, venkovní zahrádka a Klub FREUD
Rok výstavby: 1920
Rok poslední rekonstrukce: 2015

Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie