Chata pod Lysou

 

Pension “Chata pod Lysou” se nachází v samém srdci Beskyd, v Malenovicích, přímo na úpatí Lysé hory v chráněné krajinné oblasti na stezce žluté medvědí tlapky.

Chata je nově postavena v moderním přírodním stylu zcela zapadajícím do okolní krajiny a je dostupná pro celoroční pobyty. Bohaté zázemí zahrnuje i restauraci s terasou. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky.

K lyžování má chata také výbornou polohu. Jelikož leží přímo ve SKI areálu je perfektním místem pro zimní dovolenou. Přímo v chatě si můžete zakopit skipasy a vydat se rovnou na svah. Avšak i v jiném ročním období si přijdete na své. 

Ubytování je možné ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích (některé s možností přistýlky).

Pension “Chata pod Lysou” nabízí také firemní pobyty a rodinné oslavy, které pro Vás rádi připravíme na míru přesně dle Vašich požadavků.

 


Praktické info

Medvědí stezka:
žlutá stezka

Kategorie: restaurace, letní terasa / zahrádka
GPS: 49.552816, 18.334890
Adresa: Malenovice 258, 73911 Malenovice
Telefon: +420 603 886 705
E-mail: [email protected]
WWW: www.chatapodlysou.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na žluté trase

Dostupnost

Nejbližší vlakové zastávky: Frýdlant nad Ostravicí
Nejbližší autobusové zastávky: Malenovice 


Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie

[Not a valid template]