Zmrzlina Pod horami

Zmrzlina Pod horami, nebo také Zmrzlina pod Lysou horou – místní vynikající točená a kopečková zmrzlina je v letních měsících oblíbenou sladkou odměnou pro cyklisty, turisty a výletníky všeho věku. Také motoristé, projíždějící okolo, si nemohou ušetřit krátkou zastávku. V areálu vedle stánku se nachází venkovní posezení a dětské hřiště, malí návštěvníci tak mají dvojitou motivaci, proč při cyklovýletu zavítat právě naším směrem, turistům putujícím po trase oranžové tlapky poskytuje v létě příjemné osvěžení a náš stánek je vítanou zastávkou.
U nás se mlsá výborná zmrzka s výhledem na Lysou horu!

Sortiment naší kvalitní točené zmrzliny – VANILKOVÁ je každý den a k ní se střídají:
čokoláda Extra dark, Aloe Vera, pistácie, borůvka, černý rybíz, grep, jahoda, kiwi, malina, mango, meruňka, švestka, višeň
Všechny druhy točené zmrzliny jsou bezlepkové. Zmrzliny jsou od českého výrobce a točená Vanilka je nositelem známky Klasa.

Od roku 2017 je nově v sortimentu také tzv. kopečková zmrzlina. Letos jsme pro vás připravili speciální a limitovanou edici, ze kterých si můžete pochutnat na těchto druzích:
Speciál: Bílá vášeň a marakuja, Malina raw, Sorbet mango, Větrník, Vanilka Madagaskar, Pistácie pesto 100%, Jahoda raw, Chocolatté & biscuits.
Limitovaná edice: Bezinka, Lékořice, Arašídové máslo, Rakytník, Slaný karamel, Granátové jablko, Valašský frgál.

Veškeré zmrzliny jsou vyráběny z kvalitních surovin, některé jsou bezlepkové a některé dokonce bez laktózy, mléka.

Stánek Zmrzlina Pod horami se nachází mezi vlakovou stanicí “Ostravice – zastávka” a restaurací “U Tkáčů”, naproti obchodu s potravinami.