Hotel Odra

Hotel Odra jež je ve vlastnictví RBP zdravotní pojišťovny a nachází se na křížení oranžové a fialové (červené) stezky medvědích tlapek svým návštěvníkům poskytuje relaxaci a zotavení. Zdejší balneo a wellness je na velmi vysoké úrovni, což je dáno dlouhou tradicí v poskytování léčebných, relaxačních a rekondičních služeb. Místní bazén je konstantně vytápěn na 33°C a prostorné wellness je oázou pro duši jeho návštěvníků. V areálu jsou nabízeny také četné léčebné procedury a dokonce sem dochází lékař.

Ubytování je nabízeno ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, k dispozici je také apartmán se 2 dvoulůžkovými pokoji a sociálním zařízením.

Pro hotelové hosty je dále k dispozici fitness centrum, ve wellness centru Paradise je kromě nově zrekonstruovaného krytého bazénu s protiproudem a masážními tryskami (pro ubytované hosty zdarma) také sauna a solárium, dále jsou nabízeny masáže a rehabilitace. Kromě klasických rekreačních pobytů nabízí hotel i pobyty ozdravné a rekondiční. V rámci léčebných a rekondičních pobytů jsou poskytovány např. podvodní masáže, vířivé koupele, perličkové a bylinné koupele, bioptronová lampa, interdyn, diadynamic, ultrazvuk, léčebná tělesná výchova, klasické masáže, parafínové obklady a zábaly po koupelích, inhalace a solárium.

V hotelu je možnost zapůjčení stolních her, hrací automat v baru, kulečník (biliard), minigolf, ruské kuželky a stolní tenis – venkovní, půjčovna horských kol, krytá střelnice (vzduchovka), dětské hřiště (kolotoč, pískoviště, prolézačky, skluzavka).

Za hotelem je krásná prostorná zahrada s venkovním ohništěm a hřištěm pro tenis, volejbal, košíkovou, nohejbal a fotbal.


Praktické info

oranzovy-medvidekfialovy-medvidekMedvědí stezka:
oranžová, fialová (červená) stezka

Kategorie: hotel *** superior – celoroční provoz
GPS: 49.536119, 18.389675
Adresa: Ostravice 327, 739 14 Ostravice, Česká republika
Telefon:+420 558 682 287
E-mail: [email protected], [email protected], [email protected]
WWW: www.hotel-odra.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na oranžové a fialové trase
Bezbariérový přístup:  pohybové postižení – nevyhovuje
Kapacita: 31 pokojů cena od 850 Kč, 78 lůžek
Jazyky personálu: anglický, německý, polský, ruský, slovenský
Akceptované platby: American Express, CCS, Diners Club, EuroCard / MasterCard, faktura, FlexiPass (Sodexo), hotově americké dolary, hotově české koruny, hotově euro, JCB, Maestro, VISA, VISA Electron
Recepce otevřena: 00:01 – 23:59
Check-in: 14:00 – 23:00
Check-out: 11:00 – 11:00
Počet pater: 2
Poskytované služby: bezplatné WiFi, domácím zvířatům vstup povolen, faxové služby, hotelová doprava, kopírování, lékařská služba, ostraha, počítač s připojením na internet, pokojová služba, praní a žehlení prádla, přeprava zavazadel pro cyklisty, prodej upomínkových předmětů, půjčení videopřehrávače, půjčovna společenských her, půjčovna sportovního vybavení, sekretářské služby, směnárna, společná televizní místnost, telefonní automat, úschovna cenných předmětů, úschovna jízdních kol, úschovna lyží
Rok výstavby: 1990
Rok poslední rekonstrukce: 2005

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště: 0 m (vlastní)
– kapacita osobní:
50
Nejbližší vlakové zastávky:
Ostravice (321 m), Ostravice zast. (2 km), Frýdlant n.Ostr.-N.Dědina (4 km)
Nejbližší autobusové zastávky: Ostravice, aut.st. (275 m), Ostravice, panelové domy (573 m), Ostravice, rest.U Tkáčů (1 km)


 

Co dále na oranžové stezce uvidíte:

Ráj dřevěných soch

V červnu 2017 byl v Ostravici otevřen "Ráj dřevěných ...
Zahrada_Plna_Surikat

Zahrada plná surikat

Na oranžové stezce po cestě od Peřejí na Ostrou ...

Horská kola, elektrokola, segway na Sepetné

Přímo na úpatí Lysé hory mají milovníci cykloturistiky možnost ...
Zmrzlina Pod horami

Zmrzlina Pod horami

Zmrzlina Pod horami, nebo také Zmrzlina pod Lysou horou ...