Golf & Ski resort Ostravice

 

V Ostravici, na úpatí hory Žár se nachází golfové hřiště špičkové evropské úrovně, které vzešlo z dílny architekta Chrise Johnsona. Toto velkoryse zbudované golfové hřiště s 18-jamkami se rychle stalo oblíbeným hráčským terénem.
A restaurace v tomto rezortu aspiruje úrovní své kuchyně a celkového ambiente, být důstojným doplňkem pro skvělý celkový dojem návštěvníků našeho golfového areálu.
Zajímavostí je, že místní hřiště se řadí dle ankety časopisu Golf Digest mezi 100 nejlepších golfových hřišť v Evropě.
Naše kuchyně se tak nemůže nechat zahanbit a podtrhuje svými skvělými pokrmy  a nabídkou lahodných nápojů profesionalitu místních nabízených služeb pro aktivní a naplněné trávení volného času a to jak u opravdu náročných hostů, tak ale také např. u cyklistů a turistů, kteří putují po našem krásném kraji a zastaví se u nás občerstvit.
Nabídka nápojů a nabízených pokrmů je skutečně pestrá. Naše kuchyně je internacionální a v jídelním lístku tak naleznete jak tradiční beskydská jídla, tak výběr pokrmů z těstovin, steaky a lehké saláty, zapíjet můžete pivem Radegast, Pilsner Urquell nebo výbornou domácí limonádou.

Hezký zážitek z návštěvy u nás dokreslují interiéry GOLF & SKI Restaurantu – prostředí restaurace je velmi vzdušné, interiéry jsou provedeny jako prostorný patrový loft, kde dominuje masivní dřevo, stropní trámoví a prosklené stěny nabízí úžasné výhledy na okolní beskydskou přírodu a vrcholky, včetně Lysé hory. Velkorysá venkovní terasa pak v létě láká k posezení u kávy a odpočinku v srdci přírody, se zázemím kvalitní restaurace.
Restaurace má tyto akcenty: špičková gastronomie, výhledy na panorama Beskydských vrcholů, propojení s golfem a různými zde pořádanými akcemi.
Vítaní jsou všichni návštěvníci areálu včetně turistů a projíždějících cyklistů.


Praktické info

Medvědí stezka:
oranžový okruh

Kategorie: restaurace, letní terasa / zahrádka
GPS: 49.549474, 18.362972
Adresa: Ostravice 75, 739 14 Ostravice, Česká republika
Telefon:+420 558 431 549, +420 724 907 913
E-mail: [email protected]
WWW: www.ostravice-golf.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na oranžové trase
Bezbariérový přístup:  pohybové postižení – nevyhovuje, zrakové postižení – nevyhovuje
Cena hlavního jídla: 125 – 400 Kč
Kapacita míst: 50 (plně nekuřácká) + terasa: 40
Jídla a nápoje: točená Kofola, točené nealkoholické pivo
Doplňkové služby: bezplatné WiFi, dětská židle k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, grilování příležitostně, hosté dostávají tištěnou účtenku, káva s sebou, televize velkoplošná

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště: 0 m (vlastní)
– kapacita osobní: zdarma
Nejbližší vlakové zastávky: Ostravice zast. (1 km), Čeladná (2 km), Frýdlant n.Ostr.-N.Dědina (2 km)
Nejbližší autobusové zastávky: Ostravice, Mohelník (939 m), Čeladná, u Bělidla (1 km), Ostravice, rest.U Tkáčů (1 km)


Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie