Sruby Peřeje

 

Areál SRUBY PEŘEJE u unikátního přírodního úkazu “koryto řeky Ostravice” nabízí útulné ubytování v dřevěných srubech – apartmánech, soukromí a klid. V těsné blízkosti je úžasné koupání. Sruby se nachází na oranžové stezce medvědích tlapek. Pro menší skupiny – např. rodinné oslavy, rodiny s dětmi, skupiny kamarádů, cyklistů poskytují příjemné privátní zázemí s vlastní velkou zahradou, v létě s možnostmi grilování a slunění na balvanech přímo u Peřejí. Chaty jsou umístěny vedle cyklostezky lemující říčku Ostravici a propojující Frýdek-Místek s Bílou nebo Pustevnami.

Dispozice: 2 sruby – apartmány pro 2 – 6 osob, 3. komfortní srub má kapacitu 2 – 8 osob a navíc má větší pokoj s francouzským oknem, krb, myčku a TV. V každém srubu jsou 2 třílůžkové pokoje a plně vybavená kuchyňka (lednice, varná konvice, vařič + veškeré nádobí) a vlastní sociální zařízení. Před sruby je zastřešené venkovní posezení.

Ubytování ve Srubech Peřeje je možno využít celoročně. Jsou velmi pohodlně přístupné autem, v těsné blízkosti je místní výjimečná památka – Srub Petra Bezruče a turistická značka na Lysou horu.

V areálu je také prostor pro několik stanů a k němu příslušející sociální zázemí. Pro naše hosty je k dispozici hřiště, pískoviště, houpačky, petanque, za úplatu také nafukovací lodě, gril a kuželky.
Půjčujeme také kotlík pro možnost uvařit si na ohništi před sruby. K zapůjčení je také kajak.
Chaty jsou nově zatepleny, v zimním období je ubytování nabízeno od počtu minimálně 2 nocí.


Praktické info

Medvědí stezka:
oranžová stezka

Kategorie: bungalovy – celoroční provoz
GPS: 49.551114, 18.382380
Adresa: 56, 739 14 Ostravice, Česká republika
Telefon:+420 608 911 416, +420 777 186 367
E-mail: [email protected]
WWW:  www.srubypereje.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na žluté trase
Počet chat / kapacita lůžek: 2 / 12
Recepce otevřena: 00:00 – 24:00
Check-in: 00:00 – 24:00
Check-out: 00:00 – 24:00
Jazyky personálu: polský, ruský, částečně anglický

Dostupnost

Nejbližší vlakové zastávky: Ostravice zast. (195 m), Ostravice (2 km), Frýdlant n.Ostr.-N.Dědina (3 km)
Nejbližší autobusové zastávky: Ostravice, rest.U Tkáčů (410 m), Ostravice, Mohelník (1 km), Ostravice, aut.st. (2 km)


Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie