Jízdárna Frýdlant nad Ostravicí

„Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu…“ Tento známý fakt určitě potvrdí téměř všichni jezdci a nejezdci přidají postřeh: „Nejkrásnější pohled je na koně cválajícího po louce při západu slunce…“

Obě výše uvedené věty si můžete na vlastní kůži přijít do jízdárny pensionu YDYKSEB potvrdit. Místní jízdárna, která má i krytou část, nabízí projížďky a tréninky stylu jízdy na koni pro dospělé i děti. Druzí zmínění zde mají i svůj „koňský“ kroužek. A pokud na koni nejezdíte, věřte, že už jen pohled na krásu koní a ladnost jejich pohybu pohladí vaši duši. Představte si, že sedíte na terase nebo hrajete beachvolejbal a koně máte doslova na dosah ruky.

Jízdárna je také místem konání koňských závodů i jiných zajímavých akcí, jako např.: jízdy s kočárem apod.

Koncept pro vybudování jízdárny vznikl při úvaze, jak nejvhodněji využít stávající zemědělské budovy. Na základě toho vznikla myšlenka vybudovat krytou jízdárnu, která skvělé zapadá do celé koncepce areálu a může být využívána jako doplňková služba nejen pro ubytované hosty. Výhoda kryté jízdárny je její využití i za nepříznivého počasí. Areál jízdárny je situovaný ve Frýdlantu nad Ostravicí, v části Nová Ves. Krásná příroda, Beskydy a výhled na Lysou Horu tvoří skvělé podmínky pro váš pobyt u nás.

Služby nabízené Jízdárnou YDYKSEB mohou zpříjemnit pobyt jako ubytovaným hostům, tak i milovníkům koní z řad volně příchozích.