České dráhy – nová známka do vaší sbírky

Milí turisté po medvědích tlapkách.

Pro letošní rok jsme pro vás připravili nový suvenýr – dřevěnou známku České dráhy. S naším partnerem, společností České dráhy, jsme pro vás nachystali další medvědí hlavičku. Pokud se v IC Ostravice kromě orazítkované mapy prokážete platnou jízdenkou ČD, aby bylo zřejmé, že jste se na tlapky dostali vlakem, dostanete speciální známku pro vlakové cestovatele!

 
Jak funguje systém sbírání razítek a odměn – dřevěných známek ve tvaru medvědí hlavy?

Na každé ze 6 tras Po medvědích tlapkách pro vás mají členové Beskydhostu připraveny razítka. Ty si nechejte dát na zadní stranu mapy na místo pro ně určené (samozřejmě jsou hostitelé rádi, když si u nich něco dáte). Nezapomeňte si poznačit i správnou odpověď na otázku na každé ceduli se zvířátkem, abyste ji pak mohli zadat v našem  soutěžním formuláři. Až získáte všechny razítka na stezce jedné barvy, můžete za ně získat suvenýr. Ten má podobu dřevěné známky –  hlavy medvídka v dané barvě. Na druhé straně je vyobrazeno zvířátko – maskot, který vás cestou provázel na cedulích. Rádi vám je po prokázání se všemi razítky vydají v těchto místech:

Počet známek je omezený, proto doporučujeme se na lov razítek vydat co nejdříve. Ne na každého se musí dostat. A nakonec, až budete mít všechna razítka a známky, můžete si udělat náhrdelník, který se bude vyjímat na hrudi každého turisty.

Známky s logem ČD budou k dispozici od 2.7.2022.

Děkujeme, že myslíte na ochranu přírody a k cestování do Beskyd požíváte vlaky našeho partnera.

ČD národní dopravce