Penzion U Pacošů

 

Zasazena v okolních zalesněných stráních na žluté stezce medvědích tlapek, v malebné chatové osadě v obci Malenovice, Vás již z dálky vítá moderní roubená dřevostavba – Penzion U Pacošů.

Nově postavený penzion v ubytovací části schovává 4 komfortní prostorné apartmány a 1 moderní dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, samozřejmostí je WiFi připojení k internetu a velká LCD televize. Za velký bonus lze označit interiéry vonící novotou, moderní design kombinovaný s masivním dřevem a citlivě volené kombinace barev a materiálů, vše je doplněno exteriérem celého penzionu, který je proveden v designu moderní roubenky.

Pro žíznivé a hladové turisty putující po žluté medvědí tlapce mají nabídku osvěžujících nápojů a specialit. Za všechny můžeme jmenovat Pacošův placek, káva Caffé Diemme a nepasterizované pivo Svijany různých druhů a k tomu třeba pečené koleno, či pečená žebra.

V letních měsících můžete využít posezení na venkovní terase s množstvím míst k sezení a venkovním grilováním – pyšníse zde krásnými výhledy do krajiny – na údolí kolem Frýdlantu nad Ostravicí.
V zimě pak turisty uvítá útulná hospůdka s praskajícím krbem a množstvím nabízených dobrot k osvěžení a zahnání hladu. Pořádají také různé akce – např. Sekáč, oslavy a společenské události.

Pro hosty mají otevřeno denně a to po celý rok!

 


Praktické info

zluty-medvidekMedvědí stezka:
žlutá stezka 

Kategorie: pension – celoroční provoz
GPS: 49.583380, 18.414812
Adresa: Malenovice 285, 739 11 Malenovice, Česká republika
Telefon:+420 605 184 249
E-mail: [email protected]
WWW: www.penzionupacosu.cz
Certifikáty a členství: člen Beskydhostu, soutěžní místo Beskydhostu na žluté trase
Bezbariérový přístup:  pohybové postižení – nevyhovuje, zrakové postižení – nevyhovuje
Kapacita: 5 pokojů (z toho 0 bezbariérových) cena od 1490 Kč, 10 + 2 lůžek (z toho 0 bezbariérových)
Check-in: 14:00 – 00:00
Check-out: 11:00 – 00:00
Poskytované služby: bezplatné WiFi
Rok výstavby: 2015

Dostupnost

Vzdálenost od parkoviště: 0 m (vlastní)
– kapacita osobní:
10, zdarma
Nejbližší vlakové zastávky:
Frýdlant n.Ostr.zast. (4 km), Frýdlant n.Ostr. (4 km)
Nejbližší autobusové zastávky: Malenovice, Borová (2,4 km), Malenovice, Božoň (2,6 km), Malenovice, parkoviště (3 km), Janovice, Bystré – (2 km)


Beskydhost se o Vás postará!

Beskydský pivovárek • Dřevjanka U ZbujaGolf & Ski resort OstraviceGreen Inn hotelHorský Hotel Samuel • Horský hotel SepetnáHospůdka U ZdeňkaHostel Ubytování pod horami • Hotel Dejmon (DOČASNĚ UZAVŘENO) • Hotel FreudHotel OdraHotel Prosper • Chata pod LysouPenzion U PacošůPenzion SluníčkoPohostinství SmrčekRestaurace U PařezuSki Areál Opálená • Sruby Peřeje

Fotogalerie